do strony internetowej na komputery
Camping & Gästehaus Stanitzer, Stockenboi / Weissensee

 


  IMPRINT / Ogólne warunki handlowe

SKONTAKTUJ SIĘ

Czy masz jakieś prośby, pytania lub sugestie? Napisz do nas


Adres:

  
Guest House Stanitzer
   A-9714 Stockenboi / Weissensee
   Tel. 04761/249

   E-mail: info@stanitzer.com


Właściciel:

  
Rodzina Stanitzer


Projektowanie stron internetowych:

   Franz Stanitzer
   A-9714 Stockenboi / Weissensee
   E-mail: info@stanitzer.com


Identyfikator VAT: ATU59384204Właściwe organy:

   Izba handlowa Karyntia,
   Administracja okręgowa Villach,
   Urząd Skarbowy w VillachPolityka prywatności

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie na podstawie przepisów prawnych.

Szczególną troską jest dla nas ochrona i przechowywanie wszystkich danych osobowych, które nam powierzasz. Tutaj możesz dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

1. Ograniczenie celu, podstawa prawna, okres przechowywania

Przetwarzamy podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, preferowane dane kontaktowe (adres, numer telefonu, adres e-mail).

Potrzebujemy zebranych danych
 
    do niezbędnych transakcji biznesowych
    (dla realizacji umowy, dla zgody, dla rachunkowości)

    dla obowiązkowych raportów dla władz
    (Urząd skarbowy, formularz rejestracyjny w urzędzie gminy)

W razie potrzeby przechowujemy te dane przez cały czas trwania relacji biznesowej (od rozpoczęcia, przetwarzania do rozwiązania umowy) i później zgodnie z ustawowymi wymogami dotyczącymi przechowywania i dokumentacją.

2. Bezpieczeństwo danych

Stosujemy techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa w celu ochrony przechowywanych danych osobowych przed przypadkową lub celową manipulacją, utratą lub zniszczeniem oraz przed dostępem osób nieupoważnionych.

3. Twoje prawa

Masz prawo do informacji o odpowiednich danych osobowych w dowolnym momencie. Jeśli nie ma ustawowego wymogu przechowywania, masz prawo do usunięcia tych danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do poprawienia danych.Ograniczenie odpowiedzialności

Ta strona została opracowana z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że zawarte w nim informacje są wolne od błędów i dokładne. Wykluczamy wszelką odpowiedzialność za szkody, które wynikają bezpośrednio lub pośrednio z korzystania z tej witryny, chyba że są one spowodowane umyślnym lub rażącym zaniedbaniem spowodowanym przez naszą firmę.


Hiperłącza

Ta strona główna zawiera hiperłącza do innych stron internetowych. Takie linki są udostępniane tylko w celu uzyskania dalszych informacji. Nie kontrolujemy tych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość. Rodzina Stanitzer dystansuje się zatem od reprezentacji i treści powiązanych stron internetowych, które publikują nielegalne treści.

Korzystając z forów (księga gości itp.), Zgadzasz się nie naruszać praw osób trzecich ani rozpowszechniać nielegalnych informacji.


Znakami towarowymi

Z reguły nazwy marek lub znaki towarowe nie były jako takie identyfikowane. Brak takiego oznakowania nie oznacza jednak, że jest to nazwa bezpłatna w rozumieniu znaku towarowego i prawa znaków towarowych.


Prawo autorskie

© Copyright 2000-2020 rodzina Stanitzer. Wszelkie prawa zastrzeżone Wszelkie powielanie lub dalsze przetwarzanie bez zgody posiadacza (posiadaczy) praw jest zabronione i podlega karze.Camping & Pension Stanitzer, A-9714 Stockenboi / Weissensee
e-mail: info@stanitzer.com

Deutsch
English
Nederlands
Dansk
Français Italiano
Český
Slovenski Magyar
 
Polski  

Powitanie   |    Kemping   |   Okolica   |   Trasa   |    Odcisk + Polityka prywatnośc

Webgestaltung Franz Stanitzer
Webseite aktualisiert: Februar 2020