Camping Stanitzer, Stockenboi / Weissensee Kärnten Logo Logo Weissensee

 


  OKOLÍ   STOCKENBOI / WEISSENSEE

Weissensee


Weissensee

Fjord podobná Weissensee je nejvyšší jezero v Alpách (930m) a o délce 11,5 km, která je ctvrtou nejvetší vodní plochou v Korutanech. Jeho východní pobre í je pod ochranou krajiny díky své jedinecné prírodní krásy. (Pred nekolika lety to byl premenen na prírodní park). Voda z jezera Weissensee, má kvalitu pitné vody a je tak jasné a cisté jako horský potok.

Weissensee Weissensee
V letním období je Weissensee dosahuje prumerná teplota kolem 23 stupnu. Tyrkysové vody je ideální pro koupání, potápení, plachtení, surfování cykloturistiky, rybarení, atd. Dobre udr ovaná plá  s malou prírodní plá e je zejména pro rodiny s detmi.

Lodní spolecnost vás zve na jízdu s parník, elektrickým nebo veslice jezera.  

V zime je Weissensee je nejvetší prírodní ledová plocha v Evrope a jako raj pro všechny druhy ledových sportu.Stockenboi

Podlouhlý Horní údolí s nekolika vesnicích uvolnil, je pova ován za jeden z nejvýznamnejších turistických destinací v Rakousku. Komunita Stockenboi sahá od Dolního Drautal se 22 km od východního brehu jezera Weissensee a pocítá s asi 100 ctverecních kilometru území.

Více informací je k dispozici na adrese
http://www.stockenboi.at
Wasserfall Wasserfall im Winter
Kdysi ...
Weissensee 1934
Weissensee v roce 1934

Weissensee
Weissensee pobřeží ve východní

Farchtnersee
Farchtnersee se Bauer in Boden

Haus Stanitzer
Dům Stanitzer a bývalý hostinec Kavallar

Goldeck panoramatická poulicní

Goldeck panoramatické silnici z obce Zlan pocítá, s nádherným výhledem na okolní hory a údolí nejkrásnejších scénických silnic v Korutanech. 14,5 km pri maximálním sklonem 10 procent dosáhnout Endparkplatz Lake údolí v nadmorské výšce 1900 m. Odtud se mu ete snadno výlet hory a u ívat prírody.

Ly arská oblast Goldeck mu e být dosa eno prostrednictvím bezplatná v zime scénické silnici nebo od Spittal / Drau lanovkou. Zde najdete sjezdovky pro zacátecníky i pokrocilé. S jediným „Speed-ski cesta“ obsadila Goldeck v Evrope mezeru v ly arském sportu.

Více informací je k dispozici na adrese
http://www.goldeck-spittal.atZa ít Korutany

S „Kärnten Card“ mu ete navštívit asi 100 destinací v nejji nejší provincii Rakouska bez dalších vstupného na 39,00 EUR (EUR 19.00 deti).

Více informací je k dispozici na adrese

http://www.kaerntencard.atCamping & Pension Stanitzer, A-9714 Stockenboi / Weissensee
Telefon: +43-4761-249
e-mail: info@stanitzer.com


Deutsch
English
Nederlands
Dansk
Français Italiano
Český
Slovenski Magyar

Vitejte   |    Kempovani   |     Nocleh   |    Okoli   |     Itinerar   |    Otisk   |    Links    |     

Webgestaltung Franz Stanitzer
Webseite aktualisiert: Juli 2017